Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne

Większość Pań maluje się codziennie. Jedne poświęcają minimum czasu i kosmetyków, inne potrafią godzinami wykonywać idealna kreskę. Bez względu na to jaki makijaż wykonujemy, to wszystkie chcemy wyglądać świeżo, młodo i nieskazitelnie każdego dnia.

Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne od jakiegoś czasu cieszą się coraz większą popularnością.

Dlaczego warto korzystać z tego typu kursów?

Większość Pań maluje się codziennie. Jedne poświęcają minimum czasu i kosmetyków. Inne potrafią godzinami wykonywać idealna kreskę. Bez względu na to jaki makijaż wykonujemy, to wszystkie chcemy wyglądać świeżo, młodo i nieskazitelnie każdego dnia.

Niestety często ilość różnorodnych kosmetyków i technik makijażu nas przerasta. Nie zawsze wiemy też, co do czego użyć.

Na takim szkoleniu pomagam Wam zrobić selekcje kosmetyków. Podjąć decyzje, które zostają w Waszej kosmetyczce, a które należałoby wymienić. Przedstawiam tańsze i droższe wersje kosmetyków. Podczas szkolenia możecie korzystać ze swoich kosmetyków. Ale ja także udostępniam własne niezbędne kosmetyki, akcesoria oraz pędzle ( na miejscu istnieje także możliwość zakupu profesjonalnego zestawu pędzli).

W trakcie szkolenia dobieramy również odpowiednią kolorystykę i technikę makijażu. Staram się pokazać jak najwięcej ciekawych metod makijażu dziennego i wieczorowego. Ale to Wy decydujecie, które będą odpowiednie dla Was. Część grupy może skupić się tylko na doborze pielęgnacji i modelowaniu twarzy. Z kolei reszta na pełnym makijażu oka wraz z doczepianiem kępek.

Na początku szkolenia dostajecie ode mnie materiały szkoleniowe, które zawierają wszystkie szczegółowe informacje przekazane podczas kursu. Na koniec otrzymacie certyfikat ukończenia szkolenia.

Podsumowując, szkolenie to jest dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy umiejętności. Z doświadczenia mogę zapewnić Was, że taki kurs to świetnie spędzony czas w babskim gronie, gdzie wymieniamy doświadczenia z różnych dziedzin, nie tylko wizażu. Czas zawsze umila nam pyszne jedzonko, dobra kawa i słodkości.

A zatem, jeżeli chcecie nabrać wiedzy z zakresu wizażu a przy okazji oderwać się od codzienności, nawiązać nowe kontakty i dobrze się bawić…zapraszam do zapisów 🙂

Poniżej krótka fotorelacja z ostatniego takiego szkolenia. Dziewczyny dziękuje jeszcze raz za taka wspaniałą atmosferę!! To Wy wszystko tworzycie!

Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Szkolenie z makijażu Stargard Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Szkolenie z makijażu Stargard Szkolenie z makijażu Stargard Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Szkolenie z makijażu Stargard Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne Ziemniakowelove Stargard

fot. AlbertCzyżowicz.pl

YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Otwarcie pracowni wizażu w Stargardzie