Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur ślubnych

Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur

Wychodząc naprzeciw wymaganiom ślubnych klientek coraz więcej wizażystek doskonali się także w dziedzinie fryzjerstwa. Dzięki temu mogą kompleksowo zadbać o wizerunek swojej klientki.  

Widząc jak wielkie jest zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych stylistów fryzur ślubnych, postanowiłam zaprosić do swojej pracowni jedną z najlepszych stylistek fryzur – Małgorzatę Herczyńską.

Szkolenie zaczęło się od pokazu dwóch fryzur. Pierwszą z nich było staranne, eleganckie upięcie ślubne . W drugiej części Małgosia powiązała jak stworzyć piękne i delikatne fale. 

Podczas pokazu kursantki poznały sekrety idealnego budowania objętości. Zapoznały się także z gamą profesjonalnych produktów dzięki, którym upięcia wyglądają perfekcyjnie. 

W części praktycznej pod czujnym okiem Gosi, kursantki wykonały jedną z wybranych fryzur. 

Dziękuje przede wszystkim Małgosi za przyjęcie zaproszenia i Wam dziewczyny za niesamowitą atmosferę. A także naszym modelkom za owocna współpracę !  

A …chciałam tylko dodać, iż miałam przyjemność pomalować obie modelki Gosi 🙂 

Cała fotorelacja oraz efekty dzisiejszej pracy poniżej. Miłego oglądania !

Po więcej relacji zapraszam na mojego BLOGA.

Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur Małgorzata Herczyńska i szkolenie z fryzur

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Szkolenie z makijażu KOBIETY DOJRZAŁEJ dla profesjonalistów