O mnie

Cześć !

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony . Jestem wizażystką i stylistką fryzur posiadająca doświadczenie zarówno z klientami prywatnymi, jak również w pracy przy eventach oraz sesjach zdjęciowych.

Kocham ludzi, piękno, sztukę …

Grupowe szkolenia z makijażu na potrzeby własne

Uważam, że w pracy wizażystki niezwykle ważny jest ciągły rozwój. Poznawanie coraz to nowszych trendów.. innych technik makijażu oraz fryzur. Dlatego też, aby spełniać oczekiwania moich klientek stawiam na szkolenia na najwyższym poziomie. Miałam przyjemność szkolić się u takich osób jak: Ewelina Zych, Anshu, Kamila Patyna, Adrian Świderski, Ewa Winiarska, Aga Ogrodniczak, Klaudia Kłos, Honorata Stoińska.

Wielką przyjemność sprawia mi kontakt z Pannami Młodymi, a także osobami z ich otoczenia. Praca z klientkami przy tak wymagającym makijażu jakim jest makijaż ślubny, nauczyła mnie indywidualnego podejścia do każdej z Was.  Wielką radość sprawia mi Wasze zadowolenie, szczególne w tak ważnym dla Was dniu, jakim jest dzień ślubu.

Profesjonalny makijaż ma nie tylko pięknie wyglądać, ale również bardzo dobrze się trzymać. Dlatego też zwracam ogromną uwagę na jakości kosmetyków profesjonalnych takich jak: Clarins, Estee Lauder, MAC, MAKE-UP Atelier Paris, Kryolan, Urban Decay, Anastasia Beverly Hills, Dior, MAKE UP FOR EVER, Huda Beauty Zoeva, Beca i wiele innych.

Jeżeli chciałabyś podjąć współpracę zarówno przy stworzeniu pięknego makijażu na twoją uroczystość lub wziąć udział w kursie organizowanym przeze mnie, koniecznie napisz do mnie korzystając z poniższego formularza.

Do usłyszenia! 🙂